Ruckus 10 Gigabit SFP+ Module

 990,00 ex. 21% btw  1.197,90 incl. 21% btw

Artikelnummer: 10G-SFPP-SR Categorie:

Beschrijving

Ruckus 10 Gigabit SFP+ Module:
Ruckus 10 Gigabit MultiMode SFP+ module voor gebruik in Ruckus/Brocade switches en SmartZone apparatuur.

Ruckus biedt een unieke set krachtige, betrouwbare en kosteneffectieve optische transceivers om bedrijven en serviceproviders te helpen de uitdagingen van diverse netwerktopologieën aan te gaan. Om een maximale kwaliteit te garanderen, selecteert en test Ruckus de meest betrouwbare, best presterende optische transceivers op de markt. Uitgebreide prestatie- en betrouwbaarheidstesten weerspiegelen een voortdurende toewijding aan kwaliteit. Ruckus test transceivers met behulp van de meest geavanceerde tools en instrumenten in de branche om ervoor te zorgen dat ze de juiste mix van functionaliteit en prestaties bieden in combinatie met Ruckus-producten. De snelheid, capaciteit, betrouwbaarheid en lage eigendomskosten waar Ruckus bekend om staat, worden ook geleverd in alle optische componenten.

Specificaties:

  • Module: SFP+
  • Type: LC multi-mode
  • Data Transfer Rate: 10 Gbps
  • Optical Wave Length: 850 nm
  • Max Transfer Distance: 300 meter (984 ft)

Levertijd
De Ruckus-webshop levert al zijn producten vanuit zijn eigen magazijn of de voorraad van Ruckus Wireless (Commscope) in de BeNeLux. Na de aankoop op de Ruckus-webshop wordt de apparatuur geregistreerd bij Ruckus Wireless en verzonden.

De levertijd van uw bestelling is voor dit product: 2 – 3 werkdagen.